U bevindt zich hier: Contact  >  Contactpersonen

Contactpersonen

Directie

Jan Nagels
jan.nagels@dunecluze.be
T 058 533 904

Directeur bewonerszorg

Virginie Vanlerberghe
virginie.vanlerberghe@dunecluze.be
T 058 533 903

Onthaal en administratie

Mieke Compernol
Caroline Deceuninck
Lise Vandendriessche


info@dunecluze.be
T 058 533 900

Hoofdverpleegkundige Dienst Groen

(1e verdieping)
Martine Vandamme
martine.vandamme@dunecluze.be
T 058 533 910

Hoofdverpleegkundige Dienst Rood

(2e verdieping)
Vicky Degrande
vicky.degrande@dunecluze.be
T 058 533 920

Hoofdverpleegkundige Dienst Oker

(3e verdieping)
Amber Moens
amber.moens@dunecluze.be
T 058 533 930

Kortverblijf, Sociale dienst

Merlijn Dekeyser

socialedienst@dunecluze.be 

T 058 533 902

Kortverblijf, Sociale dienst, Vrijwilligerswerking, Ombudsdienst

Marieke Durivault 

socialedienst@dunecluze.be (sociale dienst)
T 058 533 902

marieke.durivault@dunecluze.be (Vrijwilligerswerking, Ombudsdienst)

T 058 533 902

Assistentiewoningen Doornhuys

Woonassistent, Sociale Dienst
Lisa Doise
doornhuys@dunecluze.be
T 058 533  902
 

Thuisverpleging

Dominique Vermeulen
thuisverpleging@dunecluze.be
T 058 533 933
F 058 533 970