U bevindt zich hier: Contact  >  Contactpersonen

Contactpersonen

Onthaal en administratie

Mieke Compernol
Caroline Deceuninck
Lisa Doise

info@dunecluze.be
T 058 533 900

Directie

Jan Nagels
jan.nagels@dunecluze.be
T 058 533 904

Hoofd bewonerszorg

Virginie Vanlerberghe
virginie.vanlerberghe@dunecluze.be
T 058 533 903

Hoofdverpleegkundige Dienst Groen

(1e verdieping)
Martine Vandamme
martine.vandamme@dunecluze.be
T 058 533 910

Hoofdverpleegkundige Dienst Rood

(2e verdieping)
Vicky Degrande
vicky.degrande@dunecluze.be
T 058 533 920

Hoofdverpleegkundige Dienst Oker

(3e verdieping)
Karine Peeters
karine.peeters@dunecluze.be
T 058 533 930

Thuisverpleging

Dominique Vermeulen
thuisverpleging@dunecluze.be
T 058 533 933
F 058 533 970

Kortverblijf, Sociale dienst, Vrijwilligerswerking

Griet Ballieu

kortverblijf@dunecluze.be
T 058 533 902

socialedienst@dunecluze.be
T 058 533 902

animatie@dunecluze.be
T 058 533 902

Assistentiewoningen Doornhuys

Woonassistent
Lisa Doise
doornhuys@dunecluze.be
T 058 533  901